Przejdź do treści Przejdź do stopki

4. Koniński Festiwal Fotograficzny FOCUS NAD WARTĄ

26-27.04.2024

Wszystkie obiektywy na Konin!

Już za nieco ponad trzy tygodnie startuje wydarzenie adresowane do wszystkich miłośników pięknych kadrów i niebanalnych ujęć. Tradycyjnie w ramach Konińskiego Festiwalu Fotograficznego FOCUS NAD WARTĄ (26-27 kwietnia) przewidzieliśmy dla Was wiele atrakcji:

• Nocny fotospacer „Malowanie światłem” na Bulwarze Nadwarciańskim, który poprowadzą Anna Małkowicz i Grzegorz Wysocki. Specjalnie dla Was wystąpi Grupa Taneczna „Shadows of fire” z Miejskiego Domu Kultury w Turku.
👉 KUP BILET: https://bit.ly/MALOWANIE_SWIATLEM_bilety

• Niepowtarzalny fotospacer „Dama Dolores” na terenie odkrywki Jóźwin IIB. Fotograficznym i merytorycznym mistrzem ceremonii będzie Adam Jaroński, który o największej koparce pracującej na terenie Konińskiego Zagłębia wie wszystko.
👉 KUP BILET: https://bit.ly/DAMA_DOLORES_bilety

• Emocjonującą Fotobitwę z atrakcyjnymi nagrodami, w której swój udział mogą zgłosić wszyscy chętni – zarówno profesjonaliści, jak i amatorzy, bez względu na wiek.
👉 KUP BILET: https://bit.ly/FOTOBITWA_bilety

• Otwarcie wystawy krakowskiego fotografa Piotra Wernera „Niekończące się historie” w głównym foyer DK Oskard.

• Energetyczne, taneczne After Party w sali klubowej dla uczestników festiwalu.

Informacje o biletach na fotobitwę i fotospacery znajdziecie na stronie www.ckis.konin.pl. Liczba miejsc jest ograniczona, więc zgłaszajcie się już teraz!

Skomentuj

This Pop-up Is Included in the Theme
Best Choice for Creatives
Purchase Now