Przejdź do treści Przejdź do stopki

Przedsprzedaż papierowego „KF” nr 40 – do końca listopada

Minęło prawie 10 lat od ukazania się ostatniego drukowanego numeru 39 „Kwartalnika fotografia”. 1 czerwca 2022 reaktywowaliśmy „KF” w postaci strony internetowej połączonej ze sklepem internetowym (zakładka Galeria KF”) oferującym archiwalne numery naszego czasopisma oraz książki i odbitki kolekcjonerskie, a teraz wracamy do starej postaci pisma, czyli na papierze.

Numer 40 trafi do Was w połowie grudnia, żebyście mieli co czytać i oglądać w Święta. Zawartość numeru to głównie artykuły przygotowane specjalnie dla niego i nigdzie wcześniej nie publikowane, ale znajdą się tam również niektóre teksty ze strony kwartalnikfotografia.pl, niekoniecznie w tej samej postaci. Autorami artykułów są: Vladimir Birgus, Krzysztof Jurecki, Adam Mazur, Agata Mayer, Monika Piotrowska, Jerzy Orawski, Julia Stachura, Daria Kołacka, Magdalena Żołędź, Paweł Sokołowski, Piotr Nowak, Alicja Długołęcka, Krzysztof Szymoniak, Maciej Herman, Sławomir Tobis.

Aby stać się posiadaczem historycznego papierowego numeru „Kwartalnika Fotografia” nr 40 należy dokonać przedpłaty kupując w Galerii KF wirtualne potwierdzenie zakupu. Cena to 40 zł + koszty wysyłki. Jeśli ktoś chce sam odebrać egzemplarz – prosimy o kontakt – waldemar@kwartalnikfotografia.pl. Pismo będzie miało minimum 100 stron, a od strony wizualnej będzie przygotowane w tym samym layoucie, co poprzednie numery. Nie będzie możliwości zakupu „KF” nr 40 w księgarniach, w Empiku, czy w sklepikach przy galeriach i muzeach. Jedynym kanałem dystrybucji „Kwartalnika” jest Galeria KF na kwartalnikfotografia.pl, czyli sprzedaż wysyłkowa. Każdy kto zamówi KF 40 w przedsprzedaży, otrzyma od nas bonus w postaci darmowego PDF-a każdego archiwalnego numeru „Kwartalnika Fotografia” w postaci PDF, jaki dostępny jest w naszym sklepie. Na swojego mejla podanego w zamówieniu otrzymasz mejl potwierdzający dokonanie zakupu wraz z kodem do pobrania darmowego PDF. Od razu go sobie pobierzesz, składając nowe zamówienie i zamiast płacić wpiszesz otrzymany kod.

Bardzo się cieszymy, że wracamy do papieru, ale nie oznacza to, że „zawieszamy” czy osłabiamy stronę kwartalnikfotografia.pl. Nadal – wraz z profilami na FB i Insta – stanowi ona główny kanał kontaktu z Czytelnikami oraz osobami, które chcą z nami współpracować, zarówno jako autorzy artykułów lub jako fotografowie i wydawcy, którzy chcą się promować oraz sprzedawać swoje odbitki i publikacje. Zapraszamy do kontaktu oraz do… przedpłaty KF 40!

I jeszcze jedno – jeśli chcecie otrzymać fakturę na zakup (będzie to faktura bez VAT, czyli faktura uproszczona), to otrzymacie ją w przesyłce, razem z KF 40. Jeśli potrzebujecie fakturę wcześniej to napiszcie to w uwagach przy zamówieniu – przyślemy ją jako PDF, a papierowy oryginał razem z KF 40.

Kwartalnik Fotografia nr 40

Skomentuj

This Pop-up Is Included in the Theme
Best Choice for Creatives
Purchase Now