Przejdź do treści Przejdź do stopki

Ogłaszamy przedsprzedaż 41. numeru „Kwartalnika Fotografia”, potem będzie drożej

Już można zamawiać najnowszy, 41. numer „Kwartalnika”. W przedsprzedaży, a więc do 21 marca 2023 nadal kosztuje 40 zł (+ koszty wysyłki), natomiast później, czyli od 22 marca – 46 zł (+ koszty wysyłki. „KF” jest dostępny tylko w sprzedaży wysyłkowej, dlatego najpewniejszym sposobem nabycia magazynu jest przedsprzedaż, ona daje gwarancję otrzymania czasopisma w niższej cenie oraz najszybciej jak to możliwe.

Najnowszy numer „Kwartalnika Fotografia” ukaże się we wtorek, 21 marca 2023, czyli w pierwszy dzień wiosny. Złoży się na niego kilkanaście artykułów prezentujących twórczość polskich oraz zagranicznych fotografów. Już okładka wygląda intrygująco, ponieważ dzięki Maciejowi Mańkowskiemu spogląda na nas nieodżałowany Bogdan Konopka, któremu „KF” tak wiele zawdzięcza. Za sprawą Michała Szalasta oraz Mariusza Śmiejka pojedziemy do Afryki, gdzie nadal jest cholernie daleko od okej. Żebyśmy nie popadli w depresję, razem z Leszkiem Szurkowskim, Taro Moberly, Titusem Popławskim i paroma innymi artystami, poszukamy klasycznego piękna fotografii. Byliśmy w Warszawie i we Wrocławiu na dwóch wystawach ZPAF-owskich, które czczą 75-lecie Związku, rozmawialiśmy z ich kuratorami. Pokazujemy również twórczość Iwony Germanek, Tomasza Mielecha, Jakuba Byrczka, Jarka Klupsia oraz kolejnego fotografa z cyklu Portfolio młodych. Jak zwykle, nie zabraknie też recenzji książek fotograficznych, jakie otrzymaliśmy w ostatnich tygodniach.

Bogdan Konopka na fotografii Macieja Mańkowskiego

Prace redakcyjne nad nowym numerem jeszcze trwają, dochodzą nowe materiały, ich lista więc nie jest jeszcze zamknięta. Cały czas jesteśmy otwarci na współpracę z nowymi fotografami i nowymi autorami tekstów o fotografii.  Osoby i firmy zainteresowane umieszczeniem w magazynie reklam i/lub artykułów promocyjnych mile widziani – kontakt: redakcja@kwartalnikfotografia.pl.

Każdy, kto zamówi „KF” w przedsprzedaży otrzyma go najpóźniej 23 marca 2023, jeśli ktoś w dniach 22-24 marca br. będzie nieobecny w miejscu zamieszkania i w związku z tym nie będzie mógł odebrać przesyłki, prosimy napisać o tym w zamówieniu lub powiadomić nas mejlowo (adres: waldemar@kwartalnikfotografia.pl), podając termin, kiedy chcą otrzymać przesyłkę. Jeśli ktoś nie odbierze przesyłki w terminie 21-24.03.2023 i przesyłka wróci do redakcji, ponowne wysłanie będzie wymagało ponownego uiszczenia kosztów wysyłki – 15,79 zł.

KF 41 można zamówić – TUTAJ

I jeszcze jedna uwaga: czasem zdarza się, że oprócz KF 41 zamawiacie inne publikacje. Informujemy, że te inne publikacje przyjdą do Was razem z KF 41, czyli dopiero około 22 marca. Jeśli zależy Wam na wcześniejszym otrzymaniu innych publikacji, to prosimy na konto numer 98109014210000000042010989 wpłacić 15,79 zł jako opłatę dodatkowej wysyłki, a w tytule płatności wpisać nr swojego zamówienia.

Skomentuj

Sign Up to Our Newsletter

Be the first to know the latest updates

[yikes-mailchimp form="1"]
This Pop-up Is Included in the Theme
Best Choice for Creatives
Purchase Now