Przejdź do treści Przejdź do stopki

„Kwartalnik Fotografia” nr 42 – przedsprzedaż

Rozpoczynamy przyjmowanie zamówień na nowy numer naszego „Kwartalnika”. Jak zwykle, w przedsprzedaży (do 31 lipca br.) jest taniej – 40 zł + koszty przesyłki, od 1 sierpnia cena wzrośnie do 46 zł. KF 42 ukaże się w pierwszej połowie sierpnia.

Do każdego zamówienia „KF 42” w przedsprzedaży dołączony będzie bezpłatnie numer „Przeglądu”, periodyku Szkoły Fotografii Karola z Wrocławia. Osobom, które zamówią „KF 42” po czasie przedsprzedaży nie gwarantujemy dołączenia „Przeglądu”, mamy go ograniczoną ilość. TO JUŻ NIEAKTUALNE, NIE MAMY JUŻ “PRZEGLĄDU”.

Nowy numer otwierają dwa obszerne materiały „ukraińskie” – fotografie Marka Berezowskiego oraz Wojciecha Grzędzińskiego. Później Prezentacje twórczości fotografów polskich i zagranicznych: Grzegorza Przyborka, Jacentego Dędka, Romana Franca, Arkadiusza Goli, Tomasza Mielecha, Tadeusza Żaczka, Taro Moberly, Jakuba Byrczka, Karoliny Wojtas; Rozmowa z Tomaszem Tomaszewskim, redaktorami niemieckiego pisma Photonews; Sprawozdania z Fotofestiwalu, Kontaktów i Wszechnicy Fotograficznej;  Niezwykle interesująca jest Polemika Krzysztofa Jureckiego z Adamem Mazurem na temat wystawy Fotografika, jaka na początku roku była prezentowana w Muzeum Fotografii w Krakowie. W Portfolio młodych zapoznamy się z twórczością Mileny Soporowskiej. Numer kończą, jak zwykle recenzje Książek fotograficznych.

Kwartalnik Fotografia” nr 42 zamówisz TUTAJ

Skomentuj

This Pop-up Is Included in the Theme
Best Choice for Creatives
Purchase Now