Przejdź do treści Przejdź do stopki

Fotofestiwal 2022 – Wspólnota

Tegoroczny Fotofestiwal poruszy temat WSPÓLNOT, który niespodziewanie stał się nam bliższy w obliczu ostatnich wydarzeń w Europie. I w wyniku właśnie tych wydarzeń postanowiliśmy nasz program zaktualizować i zaprosić do współpracy festiwale z Białorusi i Ukrainy. Na swoisty trójfestiwal zaprosimy Was między 9 a 26 czerwca do Łodzi, a dzisiaj ogłaszamy część naszego programu.

09.06 – 26.06. 2022 / Łódź

Podczas Festiwalu między innymi: PHOTO MATCH 2022!

Fotofestiwal przedstawia jedyny w swoim rodzaju przegląd portfolio. W 2022 roku, po wielu udanych edycjach, kontynuujemy tę wyjątkową formułę. Nabór zgłoszeń na tegoroczny PHOTO-MATCH – zupełnie inny przegląd portfolio jest już otwarty! Jeśli chcesz wziąć udział i zaprezentować swój projekt recenzentom, wyślij nam zgłoszenie do 12 maja. Wydarzenie ma charakter międzynarodowy i w całości prowadzone jest w języku angielskim.

NA CZYM POLEGA PHOTO-MATCH?
PHOTO MATCH to nowe spojrzenie na tradycyjną formułę przeglądów portfolio – zapraszamy na serię spotkań networkingowych oraz prezentacji publicznych. Nasz PHOTO MATCH opiera się na demokratycznym, inkluzywnym modelu i jest bezpłatny.

PROGRAM:

Skomentuj

This Pop-up Is Included in the Theme
Best Choice for Creatives
Purchase Now